شرکت پخش بیژن

بابک مغربی

مدیرعامل پخش بیژن

شرکت پخش بیژن افتخار دارد در سال‌های اخیر با توجه به فراز و نشیب‌های بسیار در بازار منطقه و کشور به واسطه بحران‌های اقتصادی به پشتوانه علم و توانمندی نیروی انسانی مجرب ، متعهد و متخصص، سال‌هایی توام با موفقیت را پشت سر گذاشته است. 

در شرکت ” پخش بیژن” ما بر آنیم تا محصولاتی با کیفیت عالی و اصیل را با استفاده از دانش، تخصص و تجربه‌ای برگرفته از سال‌ها تلاش در عرصه توزیع، به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه دهیم. ما برای پیشرفت خود به سرمایه های انسانی توانمند و متخصص خود اتکا کرده ایم تا بتوانیم رضایت کامل مشتریان خود را توسط توزیع مناسب محصولات جلب کرده و منافعشان را تضمین نماییم. پاسخ به نیازها و خواسته‌های مشتریان در راستای امر مشتری مداری نه یک شعار بلکه باور قلبی و اعتقاد ما است. به همین خاطر در سیاست‌های تدوین شده برای رشد و توسعه شرکت، بالاترین ارزش را برای مشتریان و مصرف کنندگان خود قائلیم و کسب رضایت آنان را سرلوحه کار خود می دانیم.

امید آنست که به پشتوانه الطاف الهی و با همیاری کارکنان صادق و پر تلاش شرکت ،این روند توسعه و تعالی،کماکان ادامه یابد و در سال‌های پیش رو نیز شاهد بالندگی وموفقیت روز افزون شرکت پخش بیژن از یک سو و خدمت رسانی بیشتر به هموطنان عزیزمان از سوی دیگر باشیم.