شرکت پخش بیژن محصولات غذایی خود را در تمامی بازارها توزیع می‌کند. ایده و هدف اصلی این شرکت، دسترسی آسان به محصولات و در نتیجه جذب خریداران و مشتریان بیشتر است. این شرکت پخش مواد غذایی در گیلان با بکارگیری سیستم مویرگی در نظر دارد با استفاده از مکان‌های فروش قابل دسترس، محصولات غذایی را با بهترین کیفیت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

میزان توزیع مواد غذایی به عوامل مختلفی از جمله ظرفیت تولید، سیاست‌های قیمت‌گذاری، نیاز‌های فصلی مشتریان و میزان بازارهای موردنظر بستگی دارد. به طور کلی میزان فروش محصولات غذایی به میزان فروشگاه‌های توزیع کننده محصولات وابسته است. این شرکت پخش پروتئینی در گیلان در تلاش است بیشتر بازارهای موجود را تحت پوشش قرار دهد.

در کسب و کار و سیستم‌های فروش، تدارکات دارای ۲ حرکت مهم در ارتباط با کالاها هستند که شامل عرضه فیزیکی مانند مواد خام، قطعات و ابزارهای لازم برای فرآیند تولید و توزیع فیزیکی شامل کالاهای تولید شده برای واسطه‌ها و مشتریان بوده که به عهده سیستم‌های پخش مواد غذایی است. یکی از اجزای مهم بازاریابی، توزیع محصولات بوده که وظیفه آن انتقال محصولات غذایی از محل تولید به فروشگاه‌ها و مراکز خرید است، بدین معنی که کالای مورد نظر در زمان و مکان مناسب در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد. در واقع شرکت‌های پخش رابط میان تولیدکنندگان و مشتریان هستند که در این میان شرکت پخش مواد غذایی بیژن گیلان تمام تلاش خود را برای توزیع کالاهای تولید شده میان فروشگاه‌ها و مصرف کنندگان بکار می‌گیرد.

شرکت پخش مواد غذایی بیژن در گیلان توسط واحد بازرگانی برای کالاهای سفارشی خود برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهد. این کالا‌ها پس از سفارش، خریداری و به واحد انبار انتقال داده سپس تعریف و قیمت‌گذاری می‌شوند. پس از اعلام کالا به تیم فروش، سفارشات محصولات غذایی مشتریان توسط فروشندگان مطابق برنامه ویزیت ثبت شده و سپس به فروشگاه‌ها تحویل داده می‌شود.

شرکت پخش موادغذایی بیژن گیلان با تیم فروش حرفه‌ای و مجرب خود، سعی در پوشش‌دهی کامل فروشگاه‌های مدرن و زنجیره‌ای داشته و با استفاده از قدرت فروش خود، توانایی بالایی در ورود کالا به فروشگاه‌ها خواهد داشت.