شرکت بیژن شایا گستر خزر با نام تجاری پخش بیژن فعالیت خود را در سال ۱۳۹۱ با هدف توزیع و ارائه خدمات پخش با تمرکز تخصصی بر محصولات پروتئینی و لبنی در استان گیلان آغاز نمود. این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از متدهای جدید در زمینه فروش و مارکتینگ پا به عرصه صنعت پخش نهاد. مهمترین ماموریت و چشم انداز شرکت پخش بیژن با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی ، سطح دانایی مردم ، تفاوت انتظارات و سلائق مصرف کنندگان نسبت به نیازهای خود ، سرویس دهی و خدمت رسانی به مشتریان به بهترین نحو در حداقل زمان با بکارگیری نرم افزارهای روز صنعت پخش است. 

سیاست فروش شرکت پخش بیژن، دانش بنیان بوده و تمرکز مدیران شرکت بر فروش علمی و آکادمیک است. در این راستا برنامه های آموزشی حرفه ای جهت تیم فروش بصورت مدون برگزار می‌گردد و ساختار و آرایش تیم فروش بصورت استاندارد ایجاد شده است. این شرکت در مدت فعالیت با اتکا به دانش و توانایی فروش خود موفق به جذب اعتماد برندهای بزرگ و دریافت نمایندگی انحصاری فروش برندهایی نظیر گوشتیران، بیژن، دنت و …. در سطح استان گیلان و غرب مازندران شده ست.

 

پخش بیژن
پخش بیژن

شرکت پخش بیژن بر دو اصل احترام و علم استوار است. احترام به سهامداران در انتخاب مناسب کارفرمایانی که تفکراتشان با مدیریت علمی هماهنگ باشد. احترام به کارفرمایان که محصولاتشان را به ما سپرده و باید برای گسترش فروش آن‌ها تلاش کنیم. احترام به کارکنان که متفکر و مجری این گسترش‌اند و می‌بایست برای رضایت و پویایی ایشان تلاش نمائیم و از همه مهم‌تر احترام به مشتریان که می‌بایست برای درک و پاسخ به نیازها و نظراتشان کوشش کنیم.

برای علمی کردن و بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت سازمان، کلیه فعالیت‌های خود را از طریق نظام جامع مدیریت استراتژیک طرح ریزی نموده و سپس با استعانت از استانـدارد   ISO 9001:2015 و ISO 10002:2014 در قالب رویه‌های علمی تدوین شده اجرا می‌نمائیم.

گواهینامه
گواهینامه

 اهداف:

  • استفاده از طرح بازاریابی جهت ورود و گسترش فروش محصولات در تمامی ارگان‌های سازمان
  • تثبیت پایه‌های منابع انسانی در داخل سازمان
  • تثبیت گردش اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده‌ها در سازمان
  • کاربردی کردن سیستم‌های جامع در کلیه واحدهای مجموعه
  • مکانیزه کردن سیستم‌ها و اطلاعات در سازمان